široká ponuka nehnuteľností z Bratislavy, Senca, Pezinka a okolia

HOT-LINE 0903 785 895

4 izbový rodinný dom, časť dvojdomu

Kraj: Bratislavský kraj Okres: Senec Obec: Senec

Cena

150.900 €

Vlastnosti

Číslo zákazky:225593
Vlastníctvo:osobné
Plocha pozemku:240 m2
Úžitková plocha:88 m2
Stav objektu:novostavba

Podrobný popis

Sme tu pre Vás 7 x v týždni od 8:00 - 21:00 hod.

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný štvorizbový rodinný dom v meste Senec, v časti zóna Malý Biel. Novostavba tehlového rodinného domu sa nachádza v tichej, už zastavanej lukratívnej časti mesta s jednosmernou ulicou, s dostupnou infraštruktúrou (inštitúcie, banky, školy, škôlky). Vzdialenosť do centra mesta sú 2 km, buď autom, autobusom (zastávka v lokalite), prípadne prechádzkou. Výborné napojenie na diaľnicu D1 do 4min alebo na starú Seneckú cestu.

Tehlový rodinný dom je súčasť dvoj-domu:
-dom A: pozemok o výmere 240m², zastavaná plocha domu je 105 m² a úžitková plocha 88 m².
-dom B: pozemok o výmere 240m², zastavaná plocha domu je 105 m² a úžitková plocha 88 m².
Súčasťou oboch domov je zdravé vetranie v každom ročnom období bez škodlivín vďaka lokálnej rekuperácie. Rodinný dom s veľmi praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi na bývanie (energetický certifikát A1) zabezpečuje pohodlné a zdravé bývanie pre 4 až 5 člennú rodinu.

Každý dom je samostatne napojený s vlastnými fakturačnými meradlami na všetky inžinierske siete –elektrina, voda, kanalizácia, káblová televízia a internet sú vedené optickým káblom (Telekom).


DISPOZÍCIA (viď pôdorys): zádverie 5,72 m², WC 2 m², technická miestnosť 3,17 m², chodba 4,58 m², kúpeľňa 6,01 m², 3 samostatné nepriechodné izby od 12 m², komora 3,24 m², kuchyňa spojená s obývačkou 25,50 m².
Z obývacej izby je priamy vstup na slnečnú terasu s južnou orientáciu.

STAVEBNÉ MATERIÁLY:
- obvodové murivo pálená pezinská tehla TERMOBRIK 30cm, (každý dom má svoje vlastné nosné deliace priečky, ktoré sú dilatované zvukovo tepelnou izoláciu hrúbky 5 cm v celej stavebnej výške od základov až po strechu tzn. tehla 25 cm + izolácia 5cm + tehla 25 cm + odizolovaný veniec 10 cm).
- vnútorné priečky z pálenej pezinskej tehly 11,5 cm
- zateplenie polystyrén 15cm, silikónová fasádna farba kombinovaná v 2 farbách
- strešná krytina Mediteran Danubia EVO vo farbe Mocca tmavohnedá, krytina najvyššej triedy EVO so špeciálnou ochrannou povrchovou úpravou
- podlahové elektrické vykurovanie značky DEVI, v každej miestnosti regulácia teploty dotykovým termostatom.
- plastové okná a dvere SALAMANDER s izolačným 3-sklom, farba: orech Nussbaum, zvnútra: biele
- zásuvky a vypínače značky Legrand, internet a TV rozvody, predpríprava na alarm a kamery, video-vrátnik, klimatizáciu
- kuchyňa: kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné rozvody vody na umývačku riadu, drez, chladničku, digestor, sporák a podsvietenie pod linku
- vápenno cementové omietky, 3x vymaľované na bielo
- lokálna rekuperačná jednotka umiestnená v obývacej miestnosti zabezpečí výmenu vzduchu a tým zabezpečí kvalitný vzduch bez prachu/škodlivín v každom ročnom období
- oba domy majú svoje vlastné oddelené podkrovie s úložným priestorom 10 m² a sú zateplené minerálnou fúkanou vlnou/izoláciou od isoveru

EXTERIÉR: chodníky okolo domu, KOMFORTNÉ PARKOVANIE - až 4 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby pre každý dom, oplotenie domu bočná a zadná strana a zarovnaný terénu zeminou.

Rodinný dom bude skolaudovaný so súpisným číslom.

Dom A: v stave holodom, cena 150 900 € (možnosť zariadenia do štandardu)
Dom B: v stave holodom, cena 159 900 € (možnosť zariadenia do štandardu)

Provízia pre realitnú kanceláriu bude pripočítaná k cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku bytu, celkový právny a poradenský servis , právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, katastrálne poplatky, odovzdanie nehnuteľnosti vrátane odovzdávacieho protokolu. Naša RK Vám ponúka bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, výber optimálneho modelu financovania , ako aj kompletizáciu a spracovanie podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho finančného makléra. V prípade záujmu a pre bližšie informácie volajte: Vršková 0903 785 895. Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.bestbidreality.sk. 

 

 

 

 

Kontakt na makléra

Jana Vršková
0903785895
bestbidreality-ZVNC-bestbidreality.sk

Mám záujem o ponuku

Poslať ponuku známemu