široká ponuka nehnuteľností z Bratislavy, Senca, Pezinka a okolia

HOT-LINE 0903 785 895

2 izb. byt, novostavba, Žitavská, Senec

Kraj: Bratislavský kraj Okres: Senec Obec: Senec

Cena

97.000 €

Vlastnosti

Číslo zákazky:225591
Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2
Počet balkónov:1
Úžitková plocha:61 m2
Stav objektu:novostavba

Podrobný popis

Sme tu pre Vás 7 x v týždni od 8:00 - 21:00 hod.

Predáme 2 izbový byt v bytovej radovke v Senci na Žitavskej ulici o celkovej rozlohe 61,5 m2 + balkón 5,9 m2
Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite 1 km od absolútneho centra, všetko potrebné je dostupné pešou chôdzou.
Dispozičné riešenie: predsieň s kuchynským kútom, WC, kúpeľňa, obývačka a spálňa s balkónom
Byt bol kolaudovaný 6/2016 a je na 1. poschodí v 1 poschodovej radovke. K bytu prislúcha parkovacie miesto rovno pred dverami. Byt je stave holo byt, vymaľovaný na bielo a v celom byte je položená kvalitná plávajúca podlaha

Bytovka je postavená z tehál HELUZ a zateplená PSE 100 mm.  Strop je riešený ako železobetónová monolitická konštrukcia izolovaná PSE 160 mm a FATRAFOL 1,5mm

Vstupné dvere sú drevené a bezpečnostné, okná plastové s teplým rámikom a mikroventiláciou. Úprava stien je vápenno-cementová omietka Baumit. Podlaha je ukončená betónovým poterom pod ktorým sa nachádza PSE 80 mm a izolácia proti vlhkosti.

Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým teplovodným kotlom PROTHERM 25KW KTV vďaka čomu sú náklady na prevádzku veľmi nízke.

Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku bytu, celkový právny a poradenský servis , právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, katastrálne poplatky, odovzdanie nehnuteľnosti vrátane odovzdávacieho protokolu. Naša RK Vám ponúka bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, výber optimálneho modelu financovania , ako aj kompletizáciu a spracovanie podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho finančného makléra. V prípade záujmu a pre bližšie informácie volajte: Vršková 0903 785 895. Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.bestbidreality.sk. 

Kontakt na makléra

Jana Vršková
0903785895
bestbidreality-ZVNC-bestbidreality.sk

Mám záujem o ponuku

Poslať ponuku známemu